AEG LBI 4719 - portable inductie speaker - voor smartphone - wit
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4015067005550
- CATEGORIE: Portable speaker
Bekijk
De AEG LBI 4719 is een draagbaar inductiespeaker systeem voor het draadloos overbrengen van muziek. Met eenvoudige bediening door simpelweg de audiobron, zoals een mobiele telefoon of smartphone, op de luidsprekerbehuizing te plaatsen, zonder gedoe met kabels of ingewikkelde installaties. Ook is draadloze overdracht van muziekbestanden mogelijk via AUX-IN. De speaker heeft een aan/uit-schakelaar en een rubberen soft touch behuizing voor comfort.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | AEG |
Algemene kenmerken
| Merk | AEG |
| Model | Inductie speaker |
| EAN | 4015067005550 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AEG LBI 47019 |
| Kleur | wit |
| Product gewicht | 165 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Mono |
| Minimale frequentie | 0 Hz |
| Maximale frequentie | 0 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Draadloos bereik | 0 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 6 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Nee |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | apparaat, gebruiksaanwijzing |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Verpakking breedte | 171 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 85 mm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | breuk |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 6.80 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 15.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 4015067005550 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AEG LBI 4719 - portable inductie speaker - voor smartphone - wit
