AirPods hoesje van By Qubix - AirPods Pro siliconen hoesje met karabiner haak - Rood
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8720289942564
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Merk | By Qubix |
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Geschikt voor in-ear model | Apple Airpods Pro |
Afmetingen
| Binnenmaat lengte | 2.20 cm |
| Binnenmaat breedte | 2.20 cm |
| Binnenmaat hoogte | 4.60 cm |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Ja |
| Riemclip | Ja |
| Schokbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Rood |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720289942564 |
| EAN | 8720289942564 |
| Verpakkingsinhoud | AirPods hoesje van By Qubix - AirPods Pro siliconen hoesje met karabiner haak - Rood |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Personage | Geen personage |
EAN
| EAN | 8720289942564 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AirPods hoesje van By Qubix - AirPods Pro siliconen hoesje met karabiner haak - Rood
