Bigben Bluetooth Karaoke Discotoren met Laser Lichteffecten & 2 Microfoons
- EAN: 3499550365030
- CATEGORIE: Portable speaker
Met de Bigben Bluetooth Karaoke Discotoren met Laser Lichteffecten & 2 Microfoons breng je het feestje naar huis! Deze multimedia tower heeft een totaal output van 30 W (10 W RMS) en is voorzien van dubbele lichteffecten aan de boven- en onderkant. Je kunt eenvoudig verbinding maken via Bluetooth of de USB-aansluiting. Daarnaast beschikt de discotoren over 2 microfoons, een line-in (3,5mm) en een hoofdtelefoon ingang van 3,5mm (hoofdtelefoon niet inbegrepen). Met de afstandsbediening kun je gemakkelijk de instellingen aanpassen en het feest compleet maken. De discotoren werkt op netstroom 230V en is ideaal voor karaokefeestjes of gewoon om van je favoriete muziek te genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Bigben |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | Bigben |
| Model | TW11LASER |
| EAN | 3499550365030 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TW11LASER |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 2 kg |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Stereo |
| Totaal uitgangsvermogen | 20 W |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Ja |
| Koppelbaar met aantal speakers | 1 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 3.0 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Internetradio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Muziekbediening |
| Bediening via mobiele app | Ja |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 0 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | karaokeset, 2 micro's en handleiding |
| Verpakkingsgewicht | 4400 g |
| Verpakking breedte | 308 mm |
| Verpakking hoogte | 307 mm |
| Verpakking lengte | 919 mm |
| Taal handleiding | Engels Frans |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 's-Gravelandseweg 80, 1217 EW Hilversum |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customerservice@bigbeninteractive.onmicrosoft.com |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Bigben Interactive Nederland BV |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 86 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)35 628 3830 |
| Voedingstype | Oplaadbare ingebouwde batterij |
EAN
| EAN | 3499550365030 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bigben Bluetooth Karaoke Discotoren met Laser Lichteffecten & 2 Microfoons
