Bigben Lumin’us - Bluetooth Speaker en Kinderlamp - Panda 2 - LED-Verlichting
- EAN: 3499550381498
- CATEGORIE: Portable speaker
Deze opvallende speaker lijkt op het eerste gezicht misschien niet direct op een apparaat waarmee je naar je favoriete muziek kunt luisteren. Sterker nog, met z’n design in de vorm van een panda, zie je het misschien eerder als lamp dan als draadloze bluetooth speaker. Ook dan zit je er niet ver vandaan, deze opvallende panda is namelijk een draadloze bluetooth speaker met verlichting! Opvallende draadloze bluetooth speaker
Je streamt muziek vanaf je telefoon of tablet via een snelle bluetooth verbinding, USB-aansluiting of AUX-ingang. De LED verlichting kun je met één simpele druk op de knop aanzetten of veranderen met de bijgeleverde afstandsbediening. De draadloze bluetooth speaker kan wisselen tussen maar liefst negen verschillende kleuren en is zelfs te koppelen aan het ritme van de muziek, zodat je een echte disco kunt creëren. Met een output van 15 watt, kun je er in ieder geval vanuit gaan dat de geluidskwaliteit prima is!
Omdat de toffe speaker draadloos is, heb je de mogelijkheid om overal muziek af te spelen. De speaker beschikt over een sterke bluetooth connectie waardoor je binnen een mum van tijd elk device met bluetooth aan deze draadloze speaker kunt koppelen. En met een bereik tot maar liefst 10 meter kun je gerust wat afstand nemen tot de speaker. De draadloze bluetooth speaker werkt met een oplaadbare lithiumbatterij die maximaal acht uur meegaat. Genoeg tijd om heerlijk van je muziek te kunnen genieten! En is de batterij toch leeg? Je kunt ‘m gemakkelijk opladen via de meegeleverde USB-kabel.
Je kunt namelijk met de bijgeleverde 3,5 mm kabel ontzettend veel apparaten aan deze draadloze bluetooth speaker koppelen. Zo is er altijd wel een geschikte optie waarmee je lekker naar je favoriete hits kunt luisteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Bigben |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Bigben |
| Model | Panda 2 |
| EAN | 3499550381498 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BTLSPANDA2 |
| Kleur | Panda 2 |
| Product gewicht | 996 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Stereo |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 W |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Ja |
| Koppelbaar met aantal speakers | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Bluetooth 2.0 |
| Draadloos bereik | 15 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 8 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Nee |
| Met verlichting | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Bigben Lumin’us Panda Bluetooth Speaker en Kinderlamp |
| Verpakkingsgewicht | 1960 g |
| Verpakking breedte | 288 mm |
| Verpakking hoogte | 209 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| Taal handleiding | Engels Frans |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 's-Gravelandseweg 80, 1217 EW Hilversum |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customerservice@bigbeninteractive.onmicrosoft.com |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Bigben Interactive Nederland BV |
| Party Speaker | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 16.50 cm |
| Product lengte | 33.40 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)35 628 3830 |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 3499550381498 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bigben Lumin’us - Bluetooth Speaker en Kinderlamp - Panda 2 - LED-Verlichting
