Bluetooth-Speaker - Maximale batterijduur: 3 uur - Handheld Ontwerp - 9 W - Mono - Ingebouwde microfoon - Koppelbaar - Animaticks Perry Parrot - Rood
- EAN: 5412810328543
- CATEGORIE: Portable speaker
Met de Nedis Animaticks Bluetooth Speaker heb je met de Perry Parrot de perfecte metgezel om je favoriete muziek overal mee naartoe te nemen. Dankzij de 400 mAh batterij kan Perry Parrot tot wel drie uur lang onafgebroken muziek afspelen, of het nu thuis is of onderweg. Ondanks zijn lichte gewicht levert deze speaker een krachtig en helder RMS-geluid met een vermogen van 3 Watt. Het unieke ontwerp van Perry Parrot zorgt ervoor dat je alle aandacht trekt, waar je ook bent.
Deze Bluetooth speaker van Nedis, model SPBT4100RD, is uitgerust met handige functies zoals een ingebouwde microfoon waarmee je handsfree kunt bellen. Daarnaast is deze speaker koppelbaar, waardoor je een nog indrukwekkender geluid kunt creëren door meerdere speakers met elkaar te verbinden. Met een totaal uitgangsvermogen van 9 W en geluidsweergave in mono, geniet je van een meeslepende luisterervaring met de Animaticks Perry Parrot in het rood.
De Bluetooth 5.0 connectiviteit van deze speaker zorgt voor een draadloos bereik tot 10 meter, terwijl NFC-functionaliteit en diverse streaming opties bijdragen aan het gebruiksgemak. Ontvangst via AM radio, inclusief belfunctie en een krachtige batterij die tot drie uur meegaat maken de Perry Parrot een veelzijdige en gebruiksvriendelijke Bluetooth speaker voor dagelijks gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Merk | Nedis |
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Model | SPBT4100RD |
| EAN | 5412810328543 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SPBT4100RD |
| Kleur | Rood |
| Product gewicht | 156.93 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Mono |
| Totaal uitgangsvermogen | 9 W |
| Minimale frequentie | 100 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Ja |
| Koppelbaar met aantal speakers | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | AM radio |
| Inclusief belfunctie | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 3 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Nee |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Bluetooth-Speaker Micro-USB-oplaadkabel Beknopte installatiehandleiding |
| Verpakkingsgewicht | 255 g |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 102 mm |
| Verpakking lengte | 168 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 8.50 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Voedingstype | Oplaadbare ingebouwde batterij |
EAN
| EAN | 5412810328543 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bluetooth-Speaker - Maximale batterijduur: 3 uur - Handheld Ontwerp - 9 W - Mono - Ingebouwde microfoon - Koppelbaar - Animaticks Perry Parrot - Rood
