By Qubix Toslink kabel - 1 meter - zwart
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8719979891251
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De By Qubix Toslink kabel van 1 meter in zwart zorgt voor een prachtige en heldere geluidsbeleving. Deze optische kabel van By Qubix is voorzien van een stevige metalen kop en is ideaal voor het aansluiten op verschillende apparaten zoals spelcomputers, soundbars, versterkers en geluidssystemen. Zorg er wel voor dat de digitale optische toslinkaansluiting beschikbaar is op het apparaat waarop u de kabel wilt gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | By Qubix |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Toslink |
| Tweede aansluiting | Toslink |
| Kabellengte | 1 m |
| Extra aansluitingen | Geen extra aansluitingen |
| Haakse aansluiting | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| Gebruik in type voertuig | Geen voertuigbevestiging |
Productinformatie
| Merk | By Qubix |
| EAN | 8719979891251 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 3 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719979891251 |
| Type kabel | Kabel |
EAN
| EAN | 8719979891251 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je By Qubix Toslink kabel - 1 meter - zwart
