Caliber 3,5mm externe microfoon voor Bluetooth radio Zwart (RADIO-MIC)
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8714505040332
- CATEGORIE: Microfoon voor autoradio
Bekijk
De Caliber 3,5mm externe microfoon voor Bluetooth radio in de kleur Zwart (RADIO-MIC) is geschikt voor alle Caliber Bluetooth autoradio modellen met externe microfoon. Deze externe microfoon is ontworpen voor Bluetooth modellen en wordt geleverd in de verpakking met radio mic. Met een gewicht van 46 g is deze microfoon handig en lichtgewicht. De verpakking heeft een breedte van 69 mm, een hoogte van 31 mm en een lengte van 188 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | CALIBER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Productinformatie
| EAN | 8714505040332 |
| Verpakkingsinhoud | Radio mic |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 46 g |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductie | 2016 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Radio Mic |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Taal handleiding | Nederlands Frans Engels Duits |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 69 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| Verstelbare microfoon | Nee |
EAN
| EAN | 8714505040332 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Caliber 3,5mm externe microfoon voor Bluetooth radio Zwart (RADIO-MIC)
