Caliber Bluetooth Speaker - Partybox met Accu - Complete Karaoke Set met Microfoon en Echo (HPG512BT)
- EAN: 8714505042589
- CATEGORIE: Portable speaker
Maak van ieder huisfeest binnen no-time een karaokeparty met de Caliber HPG512BT Karaoke Set. Dankzij bluetooth technologie verbind je eenvoudig je telefoon om zo je favoriete liedjes af te spelen. Je kunt ook gebruikmaken van de USB-poort om je telefoon te koppelen of een USB-stick aan te sluiten. Met de meegeleverde microfoon kun je zelf meezingen met al je favoriete muziek en zet je de bass harder met de basknop. Onmisbaar op een geslaagd feestje!
De perfecte karaoke set voor thuis. Houd je wel van een feestje? Dan mag deze Caliber draadloze speaker niet ontbreken in je huiskamer. De karaoke speaker is namelijk eenvoudig te verbinden met je telefoon via bluetooth technologie. De meegeleverde karaoke-microfoon kan worden aangesloten op de karaoke box. Gebruik de echo-knop om je zangkunsten een leuk effect mee te geven.
Verbind je telefoon met bluetooth of maak gebruik van de USB-poort of de AUX-kabel om je smartphone te verbinden. De karaoke speaker heeft een Bluetooth bereik van 10 meter. Je kunt zelfs een SD-kaart of USB-stick inprikken voor een standalone ervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | CALIBER |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | Caliber |
| Model | Hpg512Bt |
| EAN | 8714505042589 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPG512BT |
| Kleur | zwart |
| Product gewicht | 3500 g |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Stereo |
| Totaal uitgangsvermogen | 21 W |
| Minimale frequentie | 80 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Koppelbaar met aantal speakers | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Bluetooth 2.1 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Streaming opties | Geen streamingoptie |
| Ontvangst | FM radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Stroomvoorziening
| Maximale batterijduur | 6 uur |
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Ja |
| Met verlichting | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | bluetooth speaker, USB laadkabel, microfoon met 3.5mm aansluiting |
| Verpakkingsgewicht | 3521 g |
| Verpakking breedte | 289 mm |
| Verpakking hoogte | 275 mm |
| Verpakking lengte | 351 mm |
| Taal handleiding | Nederlands Frans Engels Duits |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Party Speaker | Ja |
| Product breedte | 30.40 cm |
| Product hoogte | 21.50 cm |
| Product lengte | 21.50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 8714505042589 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Caliber Bluetooth Speaker - Partybox met Accu - Complete Karaoke Set met Microfoon en Echo (HPG512BT)
