Carbon 2 5/ 6 / 7 mm inwendig
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8000692401750
- CATEGORIE: Autoantenne
Bekijk
De Carbon-2 antenne is een hoogwaardig product gemaakt van een combinatie van aluminium en carbon materialen. Met een hoogte van 151 mm en een diameter van 5/6/7 mm aan de binnenzijde, is deze antenne ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | TCP |
Productinformatie
| EAN | 8000692401750 |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 2 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8000692401750 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Carbon 2 5/ 6 / 7 mm inwendig
