Case Geschikt voor AirPods 1 Hoesje Hoes Siliconen 3-in-1 Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1 Siliconen 3-in-1 Met Clip - Turquoise
- EAN: 8720161569582
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bescherm je Apple AirPods 1 met deze turquoise premium siliconen hoes, ontworpen met handige earhooks, karabijnhaak en AirStrap voor optimale functionaliteit. Het hoesje biedt voortreffelijke bescherming tegen dagelijkse beschadigingen zoals krassen en stoten, dankzij het duurzame siliconen materiaal.
De toegevoegde earhooks zorgen voor een stevige pasvorm en voorkomen dat stof en vuil binnendringen in de case van je AirPods. Met de karabijnhaak en comfortabele AirStrap van 58 cm heb je de mogelijkheid om je oordopjes veilig te bevestigen aan je tas of riem, waardoor ze altijd binnen handbereik zijn.
Dit hoesje is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Kies uit een brede selectie aan kleuren om je AirPods-case een persoonlijke touch te geven die past bij jouw unieke stijl. Het modieuze ontwerp in combinatie met de praktische eigenschappen maken dit hoesje tot de ideale accessoire voor elke gelegenheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | BTH |
|---|
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Geschikt voor in-ear model | Apple Airpods 1 |
Afmetingen
| Product lengte | 5.20 cm |
| Product breedte | 2.20 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Binnenmaat lengte | 2.40 cm |
| Binnenmaat breedte | 4.60 cm |
| Binnenmaat hoogte | 5.70 cm |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Ja |
| Riemclip | Ja |
| Schokbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Turquoise |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720161569582 |
| EAN | 8720161569582 |
| Verpakkingsinhoud | Case Geschikt voor AirPods 1 Hoesje Hoes Siliconen 3-in-1 Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1 Siliconen 3-in-1 Met Clip - Turquoise |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Introductie | 2019 |
| Personage | Geen personage |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
| EAN | 8720161569582 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Case Geschikt voor AirPods 1 Hoesje Hoes Siliconen 3-in-1 Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1 Siliconen 3-in-1 Met Clip - Turquoise
