Case Geschikt voor AirPods 1 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1 Hoes Siliconen - Geel
- EAN: 8719831409488
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bescherm je Apple Airpods 1 met dit stijlvolle gele siliconen hoesje met clip cover. Het hoesje is gemaakt van hoogwaardig TPU siliconen materiaal dat optimale bescherming biedt tegen krassen, stoten en dagelijkse beschadigingen. Door het gebruiksvriendelijke design blijven alle knoppen en poorten toegankelijk, waardoor je jouw oordopjescase zonder enige moeite kunt blijven gebruiken.
Het robuuste siliconen materiaal absorbeert schokken en stoten effectief, waardoor je Airpods veilig blijven, zelfs als je de case per ongeluk laat vallen. Daarnaast blijft draadloos opladen mogelijk met dit hoesje. Met de afmetingen van 5,20 x 2,20 x 5,10 cm past de case perfect om jouw Airpods 1 en zorgt het voor een goede grip dankzij het anti-slip oppervlak.
Dit siliconen hoesje is spatwaterdicht en schokbestendig, en weegt slechts 0,01 kg. De binnenmaat van 2,40 x 4,60 x 5,10 cm zorgt ervoor dat jouw oortjescase goed beschermd is tegen stof en vuil. Bovendien krijg je 1 jaar fabrieksgarantie op dit product dat in 2019 is geïntroduceerd. Dit functionele hoesje is geschikt voor in-ear koptelefoons, zoals de Apple Airpods 1, en biedt een perfecte mix van mode en bescherming.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | BTH |
|---|
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon On-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Geschikt voor in-ear model | Apple Airpods 1 |
Afmetingen
| Product lengte | 5.20 cm |
| Product breedte | 2.20 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Binnenmaat lengte | 2.40 cm |
| Binnenmaat breedte | 4.60 cm |
| Binnenmaat hoogte | 5.10 cm |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Ja |
| Riemclip | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Geel |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719831409488 |
| EAN | 8719831409488 |
| Verpakkingsinhoud | Case Geschikt voor AirPods 1 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1 Hoes Siliconen - Geel |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Introductie | 2019 |
| Personage | Geen personage |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
| EAN | 8719831409488 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Case Geschikt voor AirPods 1 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1 Hoes Siliconen - Geel
