Case Geschikt voor AirPods 2 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover Dun - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 2 Siliconen - Transparant
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8720161503609
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bekijk
Bescherm jouw Apple Airpods 2 met dit transparante premium siliconen hoesje, speciaal ontworpen om jouw oortjes veilig te houden tegen dagelijkse beschadigingen. Het hoesje is gemaakt van hoogwaardige TPU siliconen, waardoor jouw oordopjes uitstekend beschermd zijn tegen krassen, stoten en kleine ongelukken die in het dagelijks leven kunnen gebeuren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | BTH |
|---|
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Geschikt voor in-ear model | Apple Airpods 2 |
Afmetingen
| Product lengte | 5.20 cm |
| Product breedte | 2.20 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Binnenmaat lengte | 2.40 cm |
| Binnenmaat breedte | 4.60 cm |
| Binnenmaat hoogte | 5.10 cm |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Ja |
| Riemclip | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Transparant |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720161503609 |
| EAN | 8720161503609 |
| Verpakkingsinhoud | Case Geschikt voor AirPods 2 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover Dun - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 2 Siliconen - Transparant |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Introductie | 2020 |
| Personage | Geen personage |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
| EAN | 8720161503609 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Case Geschikt voor AirPods 2 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover Dun - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 2 Siliconen - Transparant
