Case Geschikt voor AirPods 2 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 2 Hoes Siliconen - Wit
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8719831409648
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bekijk
Bescherm je Apple AirPods 2 met stijl en functionaliteit met dit modieuze siliconen hoesje. Gemaakt van hoogwaardig TPU siliconen, biedt dit hoesje optimale bescherming tegen krassen, stoten en alledaagse beschadigingen. Het eenvoudige en gebruiksvriendelijke ontwerp zorgt ervoor dat je oordopjes veilig zijn, terwijl alle knoppen en poorten toegankelijk blijven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | BTH |
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon On-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Geschikt voor in-ear model | Apple Airpods 2 |
Afmetingen
| Product lengte | 5.20 cm |
| Product breedte | 2.20 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Binnenmaat lengte | 2.40 cm |
| Binnenmaat breedte | 4.60 cm |
| Binnenmaat hoogte | 5.10 cm |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Ja |
| Riemclip | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Wit |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719831409648 |
| EAN | 8719831409648 |
| Verpakkingsinhoud | Case Geschikt voor AirPods 2 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 2 Hoes Siliconen - Wit |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Introductie | 2019 |
| Personage | Geen personage |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
| EAN | 8719831409648 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Case Geschikt voor AirPods 2 Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 2 Hoes Siliconen - Wit
