Case Geschikt voor AirPods Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1/2 Hoes Siliconen - Rood
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8719831407286
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Merk | BTH |
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Softcase |
| Geschikt voor in-ear model | Apple Airpods 1 Apple Airpods 2 |
Afmetingen
| Product lengte | 5.20 cm |
| Product breedte | 2.20 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Binnenmaat lengte | 2.40 cm |
| Binnenmaat breedte | 4.60 cm |
| Binnenmaat hoogte | 5.10 cm |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Ja |
| Riemclip | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Rood |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719831407286 |
| EAN | 8719831407286 |
| Verpakkingsinhoud | Case Geschikt voor AirPods Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1/2 Hoes Siliconen - Rood |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Introductie | 2019 |
| Personage | Geen personage |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
EAN
| EAN | 8719831407286 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Case Geschikt voor AirPods Hoesje Hoes Siliconen Met Clip Cover - Hoesje Geschikt voor Apple Airpods 1/2 Hoes Siliconen - Rood
