Upgrade jouw Chevrolet Epica uit de jaren 2006 t/m 2012 met de Davilon DVL-4174 Android autoradio met CarPlay-functionaliteit. Deze krachtige autoradio is speciaal ontworpen voor jouw Chevrolet Epica en biedt een breed scala aan moderne functies. Met een ingebouwde 4-core processor, 2GB werkgeheugen en 32GB opslagruimte is deze autoradio een absolute topper. Met het 9 inch HD touchscreen en draadloze CarPlay en Android Auto-functionaliteiten geniet je van een geavanceerde en veilige rijervaring.
Dankzij Bluetooth-connectiviteit kun je handsfree bellen en draadloos je favoriete muziek streamen. De Davilon DVL-4174 autoradio biedt ook FM, AM & DAB+ radio-opties, zodat je altijd van hoogwaardige geluidskwaliteit kunt genieten. Met de mogelijkheid om een achteruitrijcamera aan te sluiten en verschillende equalizerinstellingen aan te passen, personaliseer je eenvoudig jouw luisterervaring.
De Davilon DVL-4174 autoradio wordt geleverd met alle benodigde accessoires en past perfect in jouw Chevrolet Epica zonder extra installatiebenodigdheden. Met CarPlay en Android Auto-functionaliteiten is navigeren, bellen en muziek bedienen een fluitje van een cent. Profiteer van de 2 jaar fabrieksgarantie en upgrade vandaag nog jouw rijervaring met de Davilon DVL-4174 Android autoradio voor Chevrolet Epica.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Davilon |
|---|
Product
| Merk | Davilon |
| EAN | 8720634354189 |
Fysieke eigenschappen
| Verpakkingsgewicht | 2 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Dubbel din |
| Touchscreen | Ja |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Stuurwiel bediening | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Ja |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 12 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | AM radio DAB + radio FM radio |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 4 |
| Minimale frequentie | 87.5 MHz |
| Maximale frequentie | 108 MHz |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Ja |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 6 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Ja |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 0 |
| USB-poort | 2.0 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Ja |
| Extern geheugenslot | Y |
| Aantal RCA aansluitingen | 4 |
Technische specificaties
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geknipte kabels worden niet geaccepteerd. Waterschade en ontbrekende CD houder schroeven doen de garantie te niet. |
Verpakking
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 100 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 8720634354189 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chevrolet Epica Android Autoradio | 2006 t/m 2012 | CarPlay
