CORDIAL 3 M REAN JACKPLUG 6,3 MM STEREO VERLENGKABEL
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197609975
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De CORDIAL 3 M REAN JACKPLUG 6,3 MM STEREO VERLENGKABEL is een symmetrische verbindingskabel van 3 meter lang. De kabel heeft aan de ene kant een 6,3 mm symmetrische jackplug vrouwelijk (female) en aan de andere kant een 6,3 mm symmetrische jackplug mannelijk (male). Dit maakt het ideaal voor het verlengen van audioverbindingen met een professionele kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Cordial |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | Zonder connector |
| Kabellengte | 3 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.1900 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197609975 |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0.30 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CFM 3 VK |
EAN
| EAN | 4250197609975 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CORDIAL 3 M REAN JACKPLUG 6,3 MM STEREO VERLENGKABEL
