Cordial CEON DJ PLUG 1.5 G - Audiokabel
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197646918
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De Cordial CEON DJ PLUG 1.5 G audiokabel is een hoogwaardige kabel die perfect is voor DJ's en muziekliefhebbers. Met een kabellengte van 1,50 meter biedt deze kabel voldoende flexibiliteit en mobiliteit tijdens het gebruik, of je nu aan het mixen bent in de studio of optreedt op het podium.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Cordial |
|---|
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur | Grün |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.2110 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197646918 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 160 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 195 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ACC0007735-000 |
EAN
| EAN | 4250197646918 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial CEON DJ PLUG 1.5 G - Audiokabel
