Cordial CEON DJ PLUG-RCA 1.5 Y - Audiokabel
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197646765
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Cordial |
|---|
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur | Gelb |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.2000 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197646765 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 140 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 160 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ACC0007732-000 |
EAN
| EAN | 4250197646765 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial CEON DJ PLUG-RCA 1.5 Y - Audiokabel
