Cordial CLA 2,5 LL 44 luidsprekerkabel 2,5 m - Luidsprekerkabel
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197662918
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
Met de Cordial CLA 2,5 LL 44 luidsprekerkabel geniet je van een hoogwaardige audiokwaliteit. De kabel heeft een lengte van 2,5 meter en is ideaal voor het aansluiten van luidsprekers op je audioapparatuur. Dankzij de jack (3,5 mm) aansluitingen aan beide zijden is deze kabel veelzijdig inzetbaar voor diverse audioapparaten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Cordial |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 2.50 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 1.0300 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197662918 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ACC0011872-006 |
EAN
| EAN | 4250197662918 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial CLA 2,5 LL 44 luidsprekerkabel 2,5 m - Luidsprekerkabel
