Cordial Cordial Audio Adapterkabel [1x Jackplug male 3,5 mm - 2x XLR-bus] 3.00 m Wit
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197639002
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De Cordial Cordial Audio Adapterkabel is de perfecte keuze voor gebruik op het podium en in de studio. Met een lengte van 3 meter biedt deze kabel voldoende ruimte om vrij te bewegen zonder beperkt te worden door te korte kabels. De kabel is uitgevoerd in de kleur wit, wat zorgt voor een professionele uitstraling en gemakkelijke herkenning tussen verschillende kabels.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Cordial |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Zonder connector |
| Tweede aansluiting | Zonder connector |
| Kabellengte | 3 m |
| Kleur | Wit |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.1600 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197639002 |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0.30 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CFY 3 WMM-SNOW |
| Type kabel | Kabel |
EAN
| EAN | 4250197639002 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial Cordial Audio Adapterkabel [1x Jackplug male 3,5 mm - 2x XLR-bus] 3.00 m Wit
