Cordial CPI 0.6 ZZ Patchkabel 0,6 m - Mono patch kabel
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197643733
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Cordial |
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 0.60 m |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.0400 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197643733 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 11.50 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ACC0007364-000 |
EAN
| EAN | 4250197643733 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial CPI 0.6 ZZ Patchkabel 0,6 m - Mono patch kabel
