Cordial Economy Multicore D-Sub/XLRf 8-fach, Rean Stecker, 3m - Analoge multicore kabels
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197641890
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De Cordial Economy Multicore D-Sub/XLRf 8-fach kabel is ideaal voor professionele audioverbindingen. Met Rean-stekkers en een lengte van 3 meter, biedt deze analoge multicore kabel hoogwaardige prestaties voor verschillende toepassingen. Of je nu in de studio bent, op het podium staat of live optredens geeft, deze kabel zorgt voor een betrouwbare overdracht van audiosignalen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Cordial |
|---|
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 0 m |
| Kleur | zie beelden |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 1.0400 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197641890 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 200 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 250 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REC0012438-000 |
EAN
| EAN | 4250197641890 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial Economy Multicore D-Sub/XLRf 8-fach, Rean Stecker, 3m - Analoge multicore kabels
