Cordial ES 0.5 WW Patchkabel stereo 0,5 m - Stereo patch kabel
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197658492
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
De Cordial ES 0.5 WW Patchkabel is een hoogwaardige stereo patch kabel van 0,5 meter lang, ideaal voor het aansluiten van verschillende audioapparaten. Met een eerste en tweede aansluiting van 3,5 mm jack, biedt deze kabel een uitstekende geluidskwaliteit en duurzaamheid. Of je nu je koptelefoon op je smartphone wilt aansluiten of je speakers met je tablet wilt verbinden, deze patchkabel zorgt voor een betrouwbare verbinding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Cordial |
|---|
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Kleur | Aangepast |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 0.0200 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197658492 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ACC0008917-000 |
EAN
| EAN | 4250197658492 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial ES 0.5 WW Patchkabel stereo 0,5 m - Stereo patch kabel
