Cordial Intro Multicore D-Sub/jack symm 8-voudig, Rean stekker, 5,0m - Analoge multicore kabels
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4250197618625
- CATEGORIE: Audiokabel
Bekijk
Dompel jezelf onder in een wereld van professioneel geluid met de Cordial Intro Multicore D-Sub/jack symm 8-voudig kabel. Met een lengte van 5,0 meter biedt deze analoge multicore kabel optimale flexibiliteit en vrijheid, zodat je elke geluidsinstallatie moeiteloos kunt aansluiten. De hoogwaardige Rean stekker garandeert een stabiele en betrouwbare verbinding, zodat je altijd verzekerd bent van een optimale geluidskwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Cordial |
|---|
Eigenschappen
| Eerste aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Tweede aansluiting | Jack (3.5mm) |
| Kabellengte | 0 m |
| Kleur | zie beelden |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsgewicht | 1.2500 kg |
Productinformatie
| Merk | Cordial |
| EAN | 4250197618625 |
Verpakking
| Verpakking breedte | 210 cm |
| Verpakking hoogte | 80 cm |
| Verpakking lengte | 230 cm |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REC0009805-000 |
EAN
| EAN | 4250197618625 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cordial Intro Multicore D-Sub/jack symm 8-voudig, Rean stekker, 5,0m - Analoge multicore kabels
