DAB / DAB+ / FM antenne Elektrisch versterkt | 76 graden | din male & SMB female | 25cm kabel
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8715647004213
- CATEGORIE: Autoantenne
Bekijk
De DAB / DAB+ / FM antenne is elektrisch versterkt en zorgt voor een optimale signaalontvangst met een bereik van 76 graden. De antenne is voorzien van een din male en SMB female aansluiting, en wordt geleverd met een 25cm kabel. Voor een eventuele verlenging van de DAB of FM kabel kunt u gebruik maken van de benodigde accessoires 11.1508-08 en 11.1578-00. Daarnaast wordt geadviseerd om een verloopstuk van SMB MALE naar SMA male (11.1508-09) te gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | TCP |
Productinformatie
| EAN | 8715647004213 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Antenne |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht | 178 g |
Overige kenmerken
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Ontvangst | FM radio |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 111 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 466 mm |
EAN
| EAN | 8715647004213 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je DAB / DAB+ / FM antenne Elektrisch versterkt | 76 graden | din male & SMB female | 25cm kabel
