Maak jouw rijervaring in de Audi A6 nog beter met de Davilon Audi A6 Navigatie. Voorzien van het nieuwste Android 11 besturingssysteem en een groot 9 inch HD touchscreen, biedt deze autoradio een scala aan mogelijkheden. Van Spotify tot Google Maps, deze navigatie maakt het allemaal mogelijk. Geschikt voor modellen zoals de Audi A6, S6 en RS6, met de toevoeging van een canbus module kan de radio eenvoudig worden bediend vanaf het stuur. Daarnaast beschikt deze autoradio over een Bluetooth functie waardoor handsfree bellen tijdens het rijden mogelijk is.
De Davilon Audi A6 Navigatie is speciaal ontworpen voor optimaal muziekgenot. Met AM, FM en de mogelijkheid voor DAB+ radio, biedt deze autoradio een scala aan luisteropties. Met gratis navigatie via Google Maps en de mogelijkheid om offline te navigeren met apps zoals Waze, ben je altijd verzekerd van de juiste route. Daarnaast kun je de radio naar wens instellen in verschillende talen, waaronder Nederlands, Frans en Engels.
Optioneel kan de autoradio worden uitgebreid met accessoires zoals een DAB+ pakket, een achteruitrijcamera of demontage gereedschap. De Davilon Audi A6 Navigatie biedt verder diverse aansluitingsmogelijkheden, zoals een aansluiting voor een subwoofer en een ingang voor een achteruitrijcamera. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en service.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Davilon |
|---|
Product
| Merk | Davilon |
| EAN | 8720634353632 |
Fysieke eigenschappen
| Verpakkingsgewicht | 2 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Dubbel din |
| Touchscreen | Ja |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Stuurwiel bediening | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Ja |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 12 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | AM radio DAB + radio FM radio |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 4 |
| Minimale frequentie | 87.5 MHz |
| Maximale frequentie | 108 MHz |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Ja |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 6 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Ja |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 0 |
| USB-poort | 2.0 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Ja |
| Extern geheugenslot | Y |
| Aantal RCA aansluitingen | 4 |
Technische specificaties
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geknipte kabels worden niet geaccepteerd. Waterschade en ontbrekende CD houder schroeven doen de garantie te niet. |
Verpakking
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 100 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 8720634353632 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Davilon Audi A6 Navigatie | Android 11 | Audi S6 RS6
