De draadloze microfoon Vonyx WM55 is de perfecte oplossing voor wie snel en gemakkelijk een draadloos microfoonsysteem wil opzetten. Met een handige plug-in ontvanger en een draagbare handheld microfoon is deze set ideaal voor gebruik met onder andere JBL speakers. De ontvanger kan rechtstreeks in een microfooningang worden gestoken, waardoor losse ontvangers en kabels tot het verleden behoren.
De WM55 werkt op de UHF frequentieband, wat zorgt voor een storingsvrije signaaloverdracht. Met de 10 selecteerbare kanalen kan je altijd rekenen op een heldere en betrouwbare verbinding. De microfoon heeft een effectief bereik van 30 tot 50 meter en wordt gevoed door 2 AA-batterijen. Dankzij het ingebouwde akoestische popfilter en de auto mute functie kan je professionele prestaties verwachten.
De ontvanger van de WM55 is voorzien van een oplaadbare accu, die via USB kan worden opgeladen. Hierdoor is deze set ideaal voor mobiele toepassingen waar een stopcontact niet altijd binnen handbereik is. Met een compact formaat en een gewicht van slechts 0,4 kg is de WM55 eenvoudig mee te nemen en overal in te zetten.
Of je nu wilt zingen, spreken of karaoke wilt doen, de Vonyx WM55 biedt de veelzijdigheid en kwaliteit die je nodig hebt. Met een strak design, betrouwbare prestaties en handige functies is deze draadloze microfoonset een waardevolle toevoeging aan je audioapparatuur. Ontdek de vrijheid en flexibiliteit van draadloos met de Vonyx WM55.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Vonyx |
Algemene kenmerken
| Microfoon geschikt voor instrument | Niet van toepassing |
| Aan-uit schakelaar | Ja |
| Type microfoon professioneel | Karaoke Live Spraak Studio |
| Draagwijze | Handheld In de hand Op standaard Op statief |
Audio specificaties
| Richtingskarakteristiek | Cardioide |
| Minimale frequentie | 40 Hz |
| Maximale frequentie | 18000 Hz |
| Pad schakelaar | Nee |
Connectiviteit
| Type input/output | 6.3 mm jack Jack (6.3mm) Jack (6.3mm) female |
| Draadloos | Ja |
Accessoires
| Inclusief kabel | Nee |
| Inclusief popfilter/kap | Nee |
| Inclusief schokmount | Nee |
Overige kenmerken
| Accu/batterij model | Penlite |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dynamisch of condensator | Condensator |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor streaming | Nee |
| Geschikt voor type apparaat | Speaker |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 179.210 |
| Oplaadbaar | Nee |
| Product breedte | 5.20 cm |
| Product hoogte | 24.50 cm |
| Product lengte | 5.20 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Type kapsel | Condensator microfoon |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 7.1 cm |
| Verpakking lengte | 29.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x Handmicrofoon 1x Ontvanger met ingebouwde herlaadbare accu 1x USB kabel voor opladen ontvanger 1x Handleiding |
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Waterbestendig | Nee |
EAN
| EAN | 8715693322422 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Draadloze microfoon - Geschikt voor JBL speakers - plug-in ontvanger -Vonyx WM55- UHF microfoon draadloos - universeel
