Draadloze microfoon - Power Dynamics PD504B draadloze microfoonset met 4 headsets
- EAN: 8715693301373
- CATEGORIE: Microfoon
Met de Power Dynamics PD504B draadloze microfoonset met 4 headsets heb je de vrijheid om met vier personen tegelijkertijd te genieten van een draadloze microfoonervaring. Deze hoogwaardige set bevat een ontvanger, vier bodypacks, vier headsets en vier dasspeldmicrofoons, waardoor je volledige bewegingsvrijheid hebt terwijl je geniet van uitzonderlijke geluidskwaliteit.
De bodypacks van de PD504B kunnen eenvoudig worden bevestigd aan kledingstukken dankzij hun compacte formaat. Je kunt kiezen tussen de meegeleverde headset microfoons of dasspeldmicrofoons, afhankelijk van je voorkeur. De bodypacks werken op 2 AA-batterijen en bieden een mute functie voor wanneer je even geen geluid wilt doorsturen.
De ontvanger van deze set is voorzien van vier displays waarop je onder andere de gekozen frequentie kunt aflezen. Met het eenvoudige infrarood data transmissie systeem kun je moeiteloos van frequentie wisselen. De ontvanger heeft vier gebalanceerde XLR-uitgangen en een 6,3mm jack MIX uitgang, waardoor je verschillende aansluitmogelijkheden hebt.
De Power Dynamics PD504B is ideaal voor professioneel gebruik, zowel voor zang als spraak. Dankzij de digitale signaaloverdracht en hoge bouwkwaliteit ben je verzekerd van storingsvrij gebruik met een uitstekende geluidskwaliteit. Geniet van een bereik van 25 - 30 meter bij vrij zicht en een totaal van 50 selecteerbare UHF-kanalen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Power Dynamics |
Algemene kenmerken
| Microfoon geschikt voor instrument | Niet van toepassing |
| Aan-uit schakelaar | Nee |
| Type microfoon professioneel | Karaoke Live Spraak Studio |
| Draagwijze | Dasspeld Handheld In de hand Headset Riem |
Audio specificaties
| Richtingskarakteristiek | Cardioide |
| Minimale frequentie | 60 Hz |
| Maximale frequentie | 18000 Hz |
| Pad schakelaar | Nee |
Connectiviteit
| Type input/output | 6.3 mm jack Jack (6.3mm) Jack (6.3mm) female XLR 3-pin |
| Draadloos | Ja |
Accessoires
| Inclusief kabel | Ja |
| Inclusief popfilter/kap | Ja |
| Inclusief schokmount | Nee |
Overige kenmerken
| Accu/batterij model | Penlite |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dynamisch of condensator | Condensator |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor streaming | Nee |
| Geschikt voor type apparaat | Speaker |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 179.006 |
| Oplaadbaar | Nee |
| Product breedte | 42 cm |
| Product hoogte | 4.40 cm |
| Product lengte | 23.50 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
| Type kapsel | Condensator microfoon |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakking breedte | 51 cm |
| Verpakking hoogte | 30.5 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.60 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x Ontvanger 4x Bodypack 4x Headset 4x Dasspeldmicrofoon 1x 6,3mm jack kabel 1x Netstroomadapter 1x Handleiding |
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Waterbestendig | Nee |
EAN
| EAN | 8715693301373 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Draadloze microfoon - Power Dynamics PD504B draadloze microfoonset met 4 headsets
