Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren
- EAN: 8721255048471
- CATEGORIE: Memorecorder
Ben je op zoek naar een betrouwbare en handige voice recorder voor het vastleggen van belangrijke momenten? De Equivera Afluisterapparatuur is de perfecte metgezel voor vergaderingen, lessen, interviews of zelfs voor persoonlijk gebruik. Met een opslagcapaciteit van 8GB of 16GB biedt deze compacte en krachtige recorder tot wel 90 uur opnametijd, zodat je nooit een detail mist.
Deze Afluisterapparatuur Spy is uitgerust met uitstekende geluidskwaliteit, inclusief dynamische ruisonderdrukking, waardoor elk geluid haarscherp wordt vastgelegd. De automatische opslagfunctie zorgt ervoor dat je nooit meer zorgen hoeft te maken over verloren bestanden, terwijl de USB-oplaadmogelijkheid het opladen snel en gemakkelijk maakt.
Met de Equivera Afluister Spy Recorder hoef je alleen maar op de knop te drukken om met één klik een opname te starten en op te slaan. De compacte afmetingen en stevige metalen behuizing zorgen voor draagbaarheid en duurzaamheid, terwijl de directe bestandsweergave op je pc of laptop ervoor zorgt dat je opnames meteen beschikbaar zijn om af te spelen of op te slaan.
Dankzij de intelligente batterijherkenning worden je opnames automatisch opgeslagen voordat de batterij leeg raakt, waardoor waardevolle informatie behouden blijft. De Equivera Afluisteren Opnemen - Spy Recorder is jouw betrouwbare partner voor het professioneel vastleggen van geluid, altijd en overal.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Scherm
| Touchscreen | Nee |
Geheugen
| Intern geheugen | 8 GB |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in On-site repair Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x Mini Digitale Voice Recorder 1x USB-kabel voor opladen 1x Handleiding |
| Kleur | Zilver |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4546626 |
| EAN | 8721255048471 |
| Product lengte | 3 cm |
| Product breedte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Overige batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Digital Speech Standard | Ja |
| Equalizer | Nee |
| Extern geheugenslot | Y |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Kleurendisplay | Nee |
| Lcd-display | Nee |
| Maximale batterijduur | 100 uur |
| Ondersteunde formaten | Niet van toepassing |
| Product hoogte | 10 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Voedingstype | Batterij |
| Waterbestendig | Ja |
EAN
| EAN | 8721255048471 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren
