Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8721255048594
- CATEGORIE: Memorecorder
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Equivera |
|---|
Scherm
| Touchscreen | Nee |
Geheugen
| Intern geheugen | 64 GB |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in On-site repair Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x 64GB USB Voice Recorder 1x USB-kabel voor opladen en data-overdracht 1x Handleiding |
| Introductie | 1 |
| Kleur | Beije |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5435476 |
| EAN | 8721255048594 |
| Product lengte | 12 cm |
| Product breedte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Digital Speech Standard | Nee |
| Equalizer | Nee |
| Extern geheugenslot | N |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Kleurendisplay | Nee |
| Lcd-display | Nee |
| Maximale batterijduur | 100 uur |
| Product hoogte | 3 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Waterbestendig | Nee |
EAN
| EAN | 8721255048594 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren
