Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren
- EAN: 8721255048631
- CATEGORIE: Memorecorder
Met de Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren kun je discreet en veelzijdig geluid opnemen in diverse situaties. Dit geavanceerde apparaat biedt een combinatie van gemak, ruisonderdrukking en hoogwaardige geluidskwaliteit, waardoor het ideaal is voor het opnemen van belangrijke gesprekken, vergaderingen en persoonlijke notities.
Het compacte ontwerp van deze afluisterapparatuur zorgt ervoor dat het praktisch onopgemerkt blijft. Met 32 GB intern geheugen biedt het voldoende opslagcapaciteit voor langdurige opnames, tot wel 375 uur. Daarnaast kan het apparaat ook gebruikt worden als MP3-speler en USB-opslag, waardoor het multifunctioneel inzetbaar is.
Dankzij de geavanceerde microfoon met dynamische ruisonderdrukking en 360° panoramische opname levert de Equivera Afluisterapparatuur heldere en natuurgetrouwe opnames, zelfs in omgevingen met achtergrondgeluid. Met functies zoals spraakactivering en tijdstempeling wordt opnemen eenvoudig en efficiënt.
Deze afluisterapparatuur wordt geleverd met een USB-kabel voor opladen en data-overdracht, en een handleiding. Het is het ideale cadeau voor studenten, advocaten, docenten en iedereen die discreet belangrijke gesprekken en momenten wil vastleggen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Scherm
| Touchscreen | Nee |
Geheugen
| Intern geheugen | 32 GB |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | On-site repair Carry-in Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x 32GB Keychain Voice Recorder 1x USB-kabel voor opladen en data-overdracht 1x Handleiding |
| Introductie | 1 |
| Kleur | Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 463546764 |
| EAN | 8721255048631 |
| Product lengte | 5 cm |
| Product breedte | 3 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Digital Speech Standard | Nee |
| Equalizer | Nee |
| Extern geheugenslot | N |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Kleurendisplay | Nee |
| Lcd-display | Nee |
| Maximale batterijduur | 100 uur |
| Product hoogte | 3 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Voedingstype | Batterij |
| Waterbestendig | Nee |
EAN
| EAN | 8721255048631 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Afluisterapparatuur - Afluisterapparatuur Spy - Afluister - Spy Recorder - Afluisteren Opnemen - Afluister Spy Apparaat - Afluisteren
