Equivera Afluisterapparatuur op Afstand - Afluisterapparatuur Spy - Voice Recorder - Afluisteren Opnemen - Dictafoon
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8721257064912
- CATEGORIE: Memorecorder
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Scherm
| Touchscreen | Nee |
Geheugen
| Intern geheugen | 32 GB |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Inhoud van de Verpakking: 1x Cyberbit Spraakrecorder 1x USB-kabel 1x Handleiding |
| Kleur | zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8721257064912 |
| Product lengte | 12 cm |
| Product breedte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 160 g |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Digital Speech Standard | Ja |
| Equalizer | Nee |
| Extern geheugenslot | Y |
| Ondersteunde formaten | WAV |
| Oplaadbaar | Ja |
| Product hoogte | 5 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verstelbare microfoon | Nee |
| Voedingstype | USB |
| Waterbestendig | Nee |
EAN
| EAN | 8721257064912 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Afluisterapparatuur op Afstand - Afluisterapparatuur Spy - Voice Recorder - Afluisteren Opnemen - Dictafoon
