Zoek je een handige radio met een vleugje nostalgie? De Equivera Transistor Radio is een draagbare FM/AM-radio met cassette speler en recorder die de perfecte mix van ouderwetse charme en moderne functies biedt. Met heldere ontvangst voor zowel FM als AM, ingebouwde luidspreker en de mogelijkheid om te werken op netstroom of 2 AA-batterijen, is deze radio ideaal voor iedereen, jong en oud.
De Equivera Transistor Radio biedt naast het beluisteren van radiozenders ook de mogelijkheid om je oude cassettebandjes af te spelen en op te nemen. Deze veelzijdige radio met telescoopantenne zorgt voor een verbeterde FM/AM-ontvangst, waardoor je altijd van helder geluid kunt genieten. Met zijn compacte formaat en lichtgewicht ontwerp is deze radio gemakkelijk mee te nemen, of je nu thuis bent, in de tuin of onderweg.
De grote draaiknoppen en het heldere display maken deze radio eenvoudig te bedienen. Zelfs ouderen kunnen moeiteloos genieten van hun favoriete muziek. Daarnaast biedt de Equivera Transistor Radio de mogelijkheid om in alle rust naar muziek te luisteren via de 3.5mm hoofdtelefoonaansluiting, zonder anderen te storen.
Met de Equivera Transistor Radio haal je niet alleen een handige radio in huis, maar ook een stukje nostalgie gecombineerd met moderne functionaliteiten. Of je nu herinneringen wilt opslaan, genieten van muziek zoals vroeger of een uniek cadeau zoekt, deze transistor radio op batterijen is de perfecte keuze.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Algemene kenmerken
| Merk | Equivera |
| Model | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| EAN | 8721255013691 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4354665243 |
| Type radio | Draagbare radio |
| Stijl radio | Retro |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.15 kg |
Connectiviteit
| NFC | Ja |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | AM radio FM radio |
| Afspelen van | Radio Bluetooth |
| Afstandsbediening | Nee |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Waterbestendig | Nee |
| Lcd-display | Nee |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Sleep timer | Nee |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Oplaadbaar | Ja |
| Opladen via apparaat | Nee |
Aansluitingen
| Audio over USB | Ja |
| Audio input bron | Speakon |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| USB-poort | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 10 W |
| Equalizer | Ja |
| Stereogeluid | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
Overige kenmerken
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Geschikt voor kinderen | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Voltage | 5 V |
EAN
| EAN | 8721255013691 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Transistor Radio - Transistor Radio op Batterijen - Draagbare Radio - Kleine Radio - Draagbare Radio op Batterijen - Transistorradio - Noodradio - Radio voor Rampen - Radio op Batterijen
