- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | Equivera |
Algemene kenmerken
| Merk | Equivera |
| Model | - |
| EAN | 8721255021016 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Type radio | Draagbare radio |
| Stijl radio | Retro |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.55 kg |
Connectiviteit
| NFC | Ja |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | AM radio FM radio |
| Afspelen van | Radio |
| Afstandsbediening | Nee |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Waterbestendig | Nee |
| Lcd-display | Nee |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Sleep timer | Nee |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Batterij |
| Oplaadbaar | Nee |
| Accu/batterij model | AA |
| Opladen via apparaat | Nee |
Aansluitingen
| Audio over USB | Nee |
| Audio input bron | 3.5 mm jack |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| USB-poort | - |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 5 W |
| Equalizer | Ja |
| Stereogeluid | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | - |
| Verpakkingsgewicht | 550 g |
| Verpakking breedte | 12.3 cm |
| Verpakking hoogte | 12.2 cm |
| Verpakking lengte | 17.8 cm |
| Taal handleiding | Engels |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 4 |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor kinderen | Ja |
| Product breedte | 12.3 cm |
| Product hoogte | 12.2 cm |
| Product lengte | 17.8 cm |
| Voltage | 5 V |
EAN
| EAN | 8721255021016 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Equivera Transistor Radio - Transistor Radio op Batterijen - Draagbare Radio - Kleine Radio - Draagbare Radio op Batterijen - Transistorradio - Noodradio - Radio voor Rampen - Radio op Batterijen
