De Davilon DVL-8 serie autoradio is de perfecte upgrade voor je Fiat Doblo uit de bouwjaren 2015 tot en met 2019. Met zowel Draadloos Carplay als Android Auto functionaliteiten biedt deze autoradio het beste van beide werelden. Door de razendsnelle 8-core processor, 2GB werkgeheugen en 32GB opslaggeheugen reageert deze autoradio snel en soepel op al jouw commando's. Of je nu handsfree wilt bellen, muziek wilt streamen via Bluetooth of je favoriete navigatie-apps wilt gebruiken; met de Davilon DVL-8 serie kan het allemaal.
Dankzij de vele aansluitingen zoals Bluetooth, USB-ingangen en een MicroSD kaart ingang aan de voorzijde, kun je moeiteloos je devices verbinden en genieten van jouw favoriete muziek en content. Het 7 inch HD Touchscreen scherm zorgt voor een heldere en overzichtelijke weergave van alle functies. Bovendien behoud je met de meegeleverde canbus module de originele functionaliteiten van je Fiat Doblo, zoals stuurbediening en automatisch aan- en uitschakelen met de auto.
Navigeer kosteloos en in alle talen naar al je bestemmingen, geniet van de nieuwste CarPlay & Android Auto features en profiteer van de unieke interface en geluidskwaliteit die deze autoradio biedt. Met ondersteuning voor achteruitrijcamera, DAB + radio en een krachtige 4x50W geluidsuitgang, is de Davilon DVL-8 serie een onmisbare toevoeging aan jouw Fiat Doblo. Upgrade vandaag nog naar deze geavanceerde autoradio en ervaar het gemak en de luxe van moderne multimedia in je auto.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Davilon |
|---|
Product
| Merk | Davilon |
| EAN | 8720634353748 |
Fysieke eigenschappen
| Verpakkingsgewicht | 2 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Dubbel din |
| Touchscreen | Ja |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Stuurwiel bediening | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Ja |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 12 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | AM radio DAB + radio FM radio |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 4 |
| Minimale frequentie | 87.5 MHz |
| Maximale frequentie | 108 MHz |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Ja |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 6 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Ja |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 0 |
| USB-poort | 2.0 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Ja |
| Extern geheugenslot | Y |
| Aantal RCA aansluitingen | 4 |
Technische specificaties
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geknipte kabels worden niet geaccepteerd. Waterschade en ontbrekende CD houder schroeven doen de garantie te niet. |
Verpakking
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 100 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 8720634353748 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fiat Doblo Autoradio | 2015 t/m 2019 | Draadloos Carplay | Android auto
