Fresh ‘n Rebel Code Core – Draadloze on-ear koptelefoon - Beige - Silky Sand
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8720249805908
- CATEGORIE: Koptelefoon
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Fresh n Rebel |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Fresh n Rebel |
| Model | Code Core |
| EAN | 8720249805908 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Koptelefoon voor | Dagelijks gebruik Reizen Sporten |
| Kleur | Silky Sand Beige |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Product gewicht | 230 g |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Type input/output | Bluetooth USB |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type koptelefoon | On-ear |
| Type klankkast | Open |
| Waterbestendig | Nee |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Spraakbesturing | Ja |
| Bediening Audio | Universeel |
| Draaibare oorschelpen | Nee |
| Inklapbaar | Ja |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 30 uur |
| Draadloos opladen | Nee |
| Voedingstype | Accu |
Kabels
| Kabellengte | 1 m |
| Kabel los te koppelen | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
Verpakking
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 176 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Code Core Oplaadkabel (USB naar USB-C) Quick Start Guide |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Multipoint-pairing | Nee |
| Type merchandise | Muziek merchandise |
| Verpakkingsgewicht | 470 g |
EAN
| EAN | 8720249805908 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fresh ‘n Rebel Code Core – Draadloze on-ear koptelefoon - Beige - Silky Sand
