Fresh 'n Rebel Twins Ace - True Wireless earbuds with Hybrid ANC - Vivid Blue
- EAN: 8720249806745
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Zoek je naar de ultieme luisterervaring? Met de Fresh 'n Rebel Twins Ace True Wireless oordopjes in Vivid Blue ben je verzekerd van topkwaliteit geluid en ultiem comfort. Met Hybrid Active Noise Cancelling dompel je jezelf onder in je favoriete muziek, zonder gestoord te worden door omgevingsgeluiden. Dankzij de Multipoint Bluetooth verbinding schakel je eenvoudig tussen verschillende apparaten, ideaal voor de multitaskers onder ons.
De Twins Ace oordopjes zijn niet alleen perfect voor muziek, maar ook voor heldere telefoongesprekken. Dankzij de Dual ENC microfoons geniet je altijd van een kristalhelder geluid tijdens het bellen. Bovendien zorgt de in-ear detectie ervoor dat de muziek automatisch pauzeert wanneer je de oordopjes uitdoet, zo mis je nooit meer een beat.
Met de Ambient Sound Mode blijf je bewust van je omgeving terwijl je geniet van je favoriete nummers. De Wind Noise Cancelling functie zorgt ervoor dat hinderlijke windgeruis wordt geblokkeerd, zodat jouw telefoongesprekken altijd duidelijk blijven. De oordopjes zijn IPX4 spatwaterdicht, waardoor ze bestand zijn tegen regen en zweet.
Laat je in no time assisteren door de spraakassistent en bedien eenvoudig je muziek en oproepen met de klikbare knoppen aan de zijkant van de oordopjes. Met een speelduur van 8 uur per lading en een totale speelduur van 34 uur, inclusief oplaadcase, geniet je eindeloos van jouw favoriete muziek. Upgrade je luisterervaring met de Fresh 'n Rebel Twins Ace True Wireless oordopjes in Vivid Blue!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Fresh n Rebel |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Fresh n Rebel |
| Model | Twins Ace (met noise cancelling) |
| EAN | 8720249806745 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| Koptelefoon voor | Bellen/Werken Dagelijks gebruik Reizen Sporten |
| Kleur | Vivid Blue Blauw |
| Product gewicht | 29 g |
Audio
| Hi-Res Audio | Ja |
| Noise cancelling | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Draadloos bereik | 20 m |
| NFC | Ja |
Technische specificaties
| Type oordopjes | In-ear |
| Type klankkast | Gesloten |
| Waterbestendig | Ja |
| IP-certificering | IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Ja |
Batterij
| Maximale batterijduur | 32 uur |
| Oplaadbaar | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Voedingstype | Accu USB |
Kabels
| Kabel los te koppelen | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
Verpakking
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 138 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Twins Ace True Wireless oordopjes Oplaadcase Oplaadkabel (USB naar USB-C) 3 maten zachte siliconen oordopjes Quick Start Guide |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Type Noise cancelling | Active Noise cancelling |
| Verpakkingsgewicht | 153 g |
EAN
| EAN | 8720249806745 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fresh 'n Rebel Twins Ace - True Wireless earbuds with Hybrid ANC - Vivid Blue
