Fresh 'n Rebel Twins Move - Sport Oordopjes - Draadloos - Waterdicht IPX4 - Dive Blue
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8720249806844
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Bekijk
Maak je klaar om in beweging te komen met de Fresh 'n Rebel Twins Move draadloze sportoordopjes in de kleur Dive Blue. Deze oordopjes zijn speciaal ontworpen voor sporters en bieden een heldere geluidskwaliteit, zodat je volop van je favoriete muziek kunt genieten tijdens je workout. Dankzij de stevige pasvorm en de drie maten oorhaakjes en zachte siliconen oordopjes blijven de oortjes comfortabel zitten, hoe intensief je ook beweegt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Fresh n Rebel |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Fresh n Rebel |
| Model | Twins Move (Sport Oordopjes) |
| EAN | 8720249806844 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3TW1600 |
| Koptelefoon voor | Sporten |
| Kleur | Steel Blue Blauw |
| Product gewicht | 88 g |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 20 m |
| NFC | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
Technische specificaties
| Type oordopjes | In-ear |
| Type klankkast | Gesloten |
| Waterbestendig | Ja |
| IP-certificering | IP4X (Volledig stofdicht, vochtdichtheid nvt) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 30 uur |
| Oplaadbaar | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Voedingstype | USB |
Kabels
| Kabel los te koppelen | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
Verpakking
| Verpakking breedte | 86 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 136 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Twins Rush Oplaadcase Oplaadkabel (USB naar USB-C) Quick Start Guide 3 maten zachte siliconen oordopjes 3 maten zachte siliconen oorhaakjes |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Type Noise cancelling | Active Noise cancelling |
| Verpakkingsgewicht | 156 g |
EAN
| EAN | 8720249806844 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fresh 'n Rebel Twins Move - Sport Oordopjes - Draadloos - Waterdicht IPX4 - Dive Blue
