Fresh 'n Rebel Twins Rise - Draadloze Oordopjes - Noise Cancelling - Draadloos opladen - Dive Blue
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 8720249806073
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Fresh n Rebel |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | Fresh n Rebel |
| Model | Twins Rise |
| EAN | 8720249806073 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3TW3500 |
| Koptelefoon voor | Bellen/Werken Dagelijks gebruik Sporten |
| Kleur | Dive Blue Blauw |
| Product gewicht | 171 g |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Draadloos bereik | 20 m |
| NFC | Nee |
Technische specificaties
| Type oordopjes | In-ear |
| Type klankkast | Gesloten |
| Waterbestendig | Ja |
| IP-certificering | IP4X (Beschermd tegen spitse voorwerpen, vochtdichtheid nvt) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 22 uur |
| Oplaadbaar | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Voedingstype | USB |
Kabels
| Kabel los te koppelen | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
Verpakking
| Verpakking breedte | 87 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 131 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Twins Rise Charging Box Charging Cable (USB naar USB C) Quick Start Guide 3 maten soft in-ear plugs |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Type Noise cancelling | Active Noise cancelling |
| Verpakkingsgewicht | 173 g |
EAN
| EAN | 8720249806073 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fresh 'n Rebel Twins Rise - Draadloze Oordopjes - Noise Cancelling - Draadloos opladen - Dive Blue
