Guess 4G PU Leather Case - Apple Airpods Pro 2 (2e generatie) - Grijs
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 3666339102425
- CATEGORIE: Koptelefoon case
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | GUESS |
Productinformatie
| Geschikt voor type koptelefoon | In-ear koptelefoon |
| Hardcase of softcase | Hardcase |
| Geschikt voor in-ear model | Airpods Pro 2 |
Fysieke kenmerken
| Spatwaterdicht | Nee |
| Riemclip | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs 4G |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3666339102425 |
| EAN | 3666339102425 |
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
EAN
| EAN | 3666339102425 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Guess 4G PU Leather Case - Apple Airpods Pro 2 (2e generatie) - Grijs
