Guess 4G Script Logo Bluetooth Stereo Over-Ear Koptelefoon - Zwart
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 3666339170202
- CATEGORIE: Koptelefoon
Bekijk
Dompel jezelf onder in de ultieme geluidservaring met de Guess 4G Script Logo Bluetooth Stereo Over-Ear Koptelefoon in de elegante kleur zwart. Deze koptelefoon is speciaal ontworpen voor degenen die niet alleen houden van geweldige muziek, maar ook van stijlvolle luxe. Dankzij de draadloze connectiviteit en onberispelijke geluidskwaliteit geniet je van de vrijheid om te bewegen zonder in te leveren op prestaties.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | GUESS |
Algemene kenmerken
| Merk | GUESS |
| Model | BH60 |
| EAN | 3666339170202 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3666339170202 |
| Koptelefoon voor | Dagelijks gebruik |
| Kleur | Zwart |
| Draagwijze | Hoofdband |
Audio
| Noise cancelling | Nee |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Waterbestendig | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bediening Audio | Universeel |
| Draaibare oorschelpen | Nee |
| Inklapbaar | Ja |
| Type microfoon | Geen microfoon |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 32 uur |
| Draadloos opladen | Nee |
Kabels
| Kabellengte | 1 m |
| Kabel los te koppelen | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Verpakking breedte | 207 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 238 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Koptelefoon + oplaadkabel |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Multipoint-pairing | Nee |
| Verpakkingsgewicht | 491 g |
EAN
| EAN | 3666339170202 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Guess 4G Script Logo Bluetooth Stereo Over-Ear Koptelefoon - Zwart
