GUESS, Bluetooth-audiokoptelefoon Siri Compatibel IPX4 Gecertificeerd 4G Ontwerp, Roze
- EAN: 3666339170264
- CATEGORIE: Koptelefoon
Geniet van je favoriete muziek met de roze GUESS Bluetooth-audiokoptelefoon. Uitgerust met de nieuwste Bluetooth 5.3-technologie, ben je verzekerd van een soepele en storingsvrije geluidsoverdracht. Deze hoofdtelefoon levert een vloeiend geluid met diepe bassen en heldere hoge tonen, waardoor elk nummer tot leven komt.
De hoofdband van de koptelefoon is verstelbaar en de gewatteerde oorkussens zorgen ervoor dat je urenlang comfortabel kunt luisteren. Met een IPX4-certificaat is deze hoofdtelefoon zweet- en spatwaterbestendig, waardoor hij perfect is voor al je buitenactiviteiten. Of je nu aan het sporten bent of gewoon onderweg, deze hoofdtelefoon staat altijd voor je klaar.
De GUESS Bluetooth-audiokoptelefoon is compatibel met Siri, waardoor je eenvoudig je muziek en oproepen kunt bedienen met je stem. Het 4G-ontwerp van de hoofdtelefoon zorgt voor een stijlvolle uitstraling die perfect past bij je dagelijkse look. Met een garantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Bestel nu en geniet van een ongeëvenaarde geluidservaring met de GUESS Bluetooth-audiokoptelefoon.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je GUESS, Bluetooth-audiokoptelefoon Siri Compatibel IPX4 Gecertificeerd 4G Ontwerp, Roze kopen voor de prijs van € 41,48. Dit is de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om GUESS, Bluetooth-audiokoptelefoon Siri Compatibel IPX4 Gecertificeerd 4G Ontwerp, Roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Eigenschappen
| Merk | GUESS |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | GUESS |
| Model | BH70 |
| EAN | 3666339170264 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BR0264 |
| Koptelefoon voor | Dagelijks gebruik |
| Kleur | Roze |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Product gewicht | 450 g |
Audio
| Noise cancelling | Nee |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Waterbestendig | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |
| Bediening Audio | Universeel |
| Draaibare oorschelpen | Nee |
| Inklapbaar | Ja |
| Type microfoon | Geen microfoon |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 32 uur |
| Draadloos opladen | Nee |
Kabels
| Kabellengte | 1 m |
| Kabel los te koppelen | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Verpakking
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Multipoint-pairing | Nee |
| Type Noise cancelling | Passive Noise cancelling |
| Type merchandise | Games merchandise |
EAN
| EAN | 3666339170264 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je GUESS, Bluetooth-audiokoptelefoon Siri Compatibel IPX4 Gecertificeerd 4G Ontwerp, Roze
