Guess True Wireless Triangle Logo - TWS Bluetooth In-ear Oordopjes - Paars
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 3666339099350
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Bekijk
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | GUESS |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | GUESS |
| Model | T82 |
| EAN | 3666339099350 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3666339099350 |
| Koptelefoon voor | Bellen/Werken Dagelijks gebruik Gaming Reizen |
| Kleur | Paars |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Nee |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type oordopjes | Earbuds |
| Type klankkast | Gesloten |
| Waterbestendig | Nee |
| IP-certificering | IP50 (stofbescherming en geen bescherming tegen vocht) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Nee |
Batterij
| Maximale batterijduur | 30 uur |
| Oplaadbaar | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Voedingstype | USB |
Kabels
| Kabel los te koppelen | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder ander val- en waterschade |
Verpakking
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 136 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1x Guess TWS |
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Verpakkingsgewicht | 128 g |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 3666339099350 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Guess True Wireless Triangle Logo - TWS Bluetooth In-ear Oordopjes - Paars
