Harman Kardon Aura Studio 4 - Draagbare Bluetooth Speaker met Sfeerverlichting - Zwart
- EAN: 6925281961991
- CATEGORIE: Portable speaker
De Harman Kardon Aura Studio 4 combineert het klassieke Harman Kardon geluid met een glazen bol en een betoverende lichtshow. Laat de lichtjes dansen op het ritme van de muziek in een diamantenpatroon. Gebruik een van de vijf geanimeerde thema’s bij je muziek. De lichtshow ondersteunt de krachtige bastonen van de Aura Studio 4 en de heldere, ruimtelijke audio dankzij 6 ingebouwde 360 graden speakers. Koppel de luidspreker aan meerdere mobiele apparaten zodat iedereen zijn eigen sfeer verlichting kan delen.
Luister naar muziek zoals het bedoeld is om gehoord te worden. Je muziek wordt helder afgespeeld dankzij de verschillende speciale kanalen van de luidspreker en versterkers, die elk geluidsdetail met adembenemende helderheid reproduceren. Voel elke beat van de ingebouwde 5.2" naar beneden gerichte subwoofer die diepe, rijke bastonen levert. En het brede geluidsspectrum van de 6 ingebouwde 360 graden luidsprekers is het beste wat je kunt ervaren voor favoriete nummers.
Je vult je hele kamer met muziek met de Harman Kardon Aura Studio 4. Deze bluetooth speaker heeft 6 ingebouwde 360 graden speakers. Door deze opstelling verspreidt de speaker muziek naar elke hoek van de kamer. Lage tonen, zoals een bas, klinken duidelijk dankzij de ingebouwde subwoofer. Hierdoor komen bijvoorbeeld de bastonen bij rockmuziek goed tot zijn recht. De speaker heeft een glazen bol en ingebouwde verlichting, waarmee je lichteffecten creëert. Zo zorg je voor sfeer in je kamer. Je draagt je steentje bij aan het milieu omdat deze speaker gemaakt is van 100% gerecycled materiaal. De speaker weegt 3,6 kilo.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Harman Kardon |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | Harman Kardon |
| Model | Aura Studio 4 |
| EAN | 6925281961991 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HKAURAS4BLKEP |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 3.6 kg |
Audio specificaties
| Geluidsweergave | Surround |
| Minimale frequentie | 45 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Koppelbaar | Nee |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.2 |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | Geen radio |
| Inclusief belfunctie | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| App functies | Equalizer Muziekbediening |
| Bediening via mobiele app | Ja |
Stroomvoorziening
| Met powerbankfunctie | Nee |
Technische specificaties
| Waterbestendig | Nee |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Met SD-kaart ingang | Nee |
| Met verlichting | Ja |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | 1x Harman Kardon Aura Studio 4 1x Stroomkabel 1x Handleiding 1x Veiligheidskaart en Garantiekaart |
| Verpakkingsgewicht | 4887 g |
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 266 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
| Taal handleiding | Nederlands Universeel |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Party Speaker | Nee |
| Product breedte | 28.36 cm |
| Product hoogte | 23.20 cm |
| Product lengte | 23.20 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
EAN
| EAN | 6925281961991 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Harman Kardon Aura Studio 4 - Draagbare Bluetooth Speaker met Sfeerverlichting - Zwart
