De Davilon DVL-4272 voor Android 13 is dé autoradio voor jouw Hyundai Genesis van bouwjaar 2008 t/m 2012. Het is een krachtige, moderne autoradio die over de allernieuwste functionaliteiten beschikt. Met deze Davilon DVL-4272 kun je niet alleen radio luisteren, maar ook video’s afspelen, navigeren via CarPlay en Android Auto, handsfree bellen (ook met een IPhone) én zelfs muziek streamen. Dankzij een ingebouwde 8-core processor ondersteund met 2GB werkgeheugen, 32GB opslag capaciteit en een hoogwaardige touch scherm is dit apparaat een absolute topper binnen het voor Hyundai Genesis geschikte assortiment autoradio’s.
Doordat deze Davilon Hyundai Genesis autoradio werkt op de modernste versie van Android heeft hij een grote hoeveelheid functionaliteiten. Zo kan je bijvoorbeeld muziek afspelen via Spotify, en is ook Google Maps, YouTube en zelfs Netflix in jouw auto bereikbaar, rechtstreeks vanaf je autoradio. Is het interieur van jouw Hyundai Genesis uit 2008 t/m 2012 wel eens toe aan een flinke upgrade? Met deze Davilon DVL-4272 sla je een grote slag. Hij oogt robuust en is zowel hypermodern als gebruiksvriendelijk! Reken maar dat je hier hele leuke reacties op gaat krijgen!
Door de Bluetooth-functie kan je zowel handsfree (en dus veilig!) bellen en jouw favoriete muziek streamen en beluisteren. De ingebouwde microfoon garandeert dat je prima verstaanbaar bent. Met het geavanceerde touchscreen selecteer je met speels gemak een contact uit je lijst en kan je ook simpelweg een nieuw nummer intoetsen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Davilon |
|---|
Product
| Merk | Davilon |
| EAN | 8720634356749 |
Fysieke eigenschappen
| Verpakkingsgewicht | 2 g |
Beeldscherm
| Din formaat | Dubbel din |
| Touchscreen | Ja |
| Uitschuifbaar display | Nee |
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Stuurwiel bediening | Ja |
Bediening
| Geschikt voor Apple Carplay | Ja |
| Geschikt voor Android auto | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Inclusief externe microfoon | Ja |
| Handsfree bellen | Ja |
Verbinding
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Draadloos bereik | 12 m |
| NFC | Nee |
| Ontvangst | AM radio DAB + radio FM radio |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 4 |
| Minimale frequentie | 87.5 MHz |
| Maximale frequentie | 108 MHz |
| Equalizer | Ja |
| Bassboost | Ja |
| Repeat | Ja |
| Shuffle | Ja |
| Aantal lijnuitgangen | 6 |
| Geschikt voor externe versterker | Ja |
| Ondersteuning ID3 | Ja |
Aansluitingen
| Aansluiting voor subwoofer | Ja |
| AUX ingang achterzijde | Ja |
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB ingang achterzijde | Ja |
| USB voorzijde | 0 |
| USB-poort | 2.0 |
| Ingang voor achteruitrijcamera | Ja |
| Extern geheugenslot | Y |
| Aantal RCA aansluitingen | 4 |
Technische specificaties
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Opbergdoosje voorpaneel | Nee |
| Opladen via apparaat | Ja |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geknipte kabels worden niet geaccepteerd. Waterschade en ontbrekende CD houder schroeven doen de garantie te niet. |
Verpakking
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Taal handleiding | Geen taal |
Overige kenmerken
| Aantal display regels | 100 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductie | 2023 |
| RDS | Ja |
EAN
| EAN | 8720634356749 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hyundai Genesis CarPlay Autoradio | 2008 t/m 2012 | Android 13
