De Imperial DABMAN i460 multifunctionele radio met zijn krachtige geluid is veelzijdig, naast eenvoudige en snelle keukenmontage onder een keukenkastje, is hij ook geschikt voor wandmontage of als stand-alone radio. Met zijn compacte en moderne ontwerp past de DABMAN i460 bijna overal en met al zijn functies laat hij niets te wensen over. Naast internetradio-ontvangst (meer dan 25.000 radiostations wereldwijd) en DAB+ en FM-radio, biedt de multifunctionele radio toegang tot verschillende muziekstreamingdiensten. Toegang tot muziekbestanden in het thuisnetwerk is ook mogelijk. Nog twee unieke functies: opnamemogelijkheid via USB en Bluetooth verzenden en ontvangen.
De Imperial DABMAN i460 is een multifunctionele internetradio met DAB+ en FM, met 10W muziekvermogen en uitstekende geluidskarakteristieken. Eenvoudige montage onder de kast of aan de muur. Het apparaat is voorzien van UPnP en Bluetooth zenden/ontvangen, 4 directe voorkeuzeze toetsen, hotelmodus, uitgebreide USB-muziekspeler en een verlicht, dimbaar 2.4 inch kleurenscherm. Met favorietengeheugen voor 100 DAB+ zenders, 100FM zenders, 500 internetradiozenders en 4 directe keuzeknoppen op het apparaat. Daarnaast heeft de radio een wekker- en sleeptimerfunctie en kan worden bediend via de meegeleverde afstandsbediening of de gratis Soundmate APP (iOS en Android).
De Imperial DABMAN i460 beschikt over DAB+, FM, en internetradio-ontvangst, 10W muziekvermogen, USB (mediaspeler, opname, oplaadfunctie), UPnP, Bluetooth 5.1 verzenden en ontvangen, 2,4 GHz Wi-Fi, 2,4 inch TFT-kleurenscherm, ontvangstmogelijkheid voor FM- en DAB+-zenders, een wekker en sleeptimer, en diverse aansluitings- en verbindingsmogelijkheden. Met afmetingen van 25 x 18 x 9,5 cm en een gewicht van 1,4 kg past de radio perfect in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Imperial |
|---|---|
| Kleur | Wit |
Algemene kenmerken
| Merk | Imperial |
| Model | onderbouw |
| EAN | 4024035249209 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 22-249-20 |
| Type radio | Keukenradio |
| Stijl radio | Casual |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 1.22 kg |
Connectiviteit
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.1 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| WIFI | Ja |
| Bediening via mobiele app | Nee |
Technische specificaties
| Ontvangst | DAB + radio FM radio Internetradio |
| Afspelen van | Bluetooth Radio USB |
| Afstandsbediening | Ja |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Waterbestendig | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Lcd-display | Ja |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Met dimfunctie | Ja |
| Sleep timer | Ja |
| Voorkeurzenders | 100 |
Stroomvoorziening
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| Oplaadbaar | Nee |
| Opladen via apparaat | Nee |
Aansluitingen
| Audio over USB | Nee |
| Audio input bron | 3.5 mm jack Bluetooth Wifi |
| Netwerkaansluiting (LAN) | Nee |
| USB-poort | 1 |
Audio
| Totaal uitgangsvermogen | 10 W |
| Equalizer | Ja |
| Stereogeluid | Nee |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | DABMAN i460, telescoop antenne, draadantenne, afstandsbediening (incl. CR 2025 batterij), Montage set (schroef of klem montage), netstroom adapter en handleiding (Duits) |
| Verpakkingsgewicht | 1970 g |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 225 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikers- fouten en/of schade |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Am Weiher 14, D-56766 Ulmen, Germany |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | TELESTAR-DIGITAL GmbH |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 17.5 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voltage | 240 V |
EAN
| EAN | 4024035249209 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Imperial Dabman i460 internetradio met DAB+ - FM - bluetooth - Wi-Fi - onderbouw - wit
