- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | JVC |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Product
| Merk | JVC |
| Type autospeaker | Coaxiaal |
Fysieke eigenschappen
| Inbouwafmeting | 6 x 8 inch |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur | zwart |
Algemene kenmerken
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
Technische specificaties
| Minimale frequentie | 65 Hz |
| Maximale frequentie | 25400 Hz |
| Totaal uitgangsvermogen | 45 W |
| Nominale impedantie | 4 Ohm |
| Gevoeligheid luidspreker | 88 dB |
| Speakersysteem | 2-weg |
| Waterbestendig | Nee |
| Tweeter diameter | 25 mm |
| Woofer diameter | 0 mm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 2 speakers |
| EAN | 4975769435416 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4975769435416 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je JVC CS-DR6820
