JVC HA-A30T2-B Compacte, stijlvolle True Wireless oordopjes met Noise Cancelling - Zwart
- EAN: 4975769480270
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
De JVC HA-A30T2 is jouw ideale True Wireless muziekpartner met noice cancelling. Dankzij zijn compacte en lichtgewicht ontwerp neem je je HA-A30T2 gemakkelijk mee. De geavanceerde ruisonderdrukking en windfiltermodus zorgen voor helder geluid voor een meeslepende ervaring. Er worden twee soorten oorsdopjes meegeleverd, Standaard Silicone en Memory Foam, in vier maten (XS, S, M, L) om een perfecte pasvorm voor alle oormaten te garanderen. Dit helpt om comfort te bieden en maximaliseert de effectiviteit van ruisonderdrukking door een goede afdichting. Verbeter je luisterplezier met AAC-ondersteuning. Kies uit drie geluidsmodi of pas uw geluidservaring aan via de beschikbare app. Verbeter je telewerkervaring met een multipoint-verbinding, om moeiteloos tussen meerdere apparaten te schakelen. Bevat ook het gemak van luisteren via één oor en automatische microfoon AAN/UIT. De app is aanpasbaar en biedt geavanceerde functies zoals gepersonaliseerde audio-instellingen en firmware-updates. Andere kenmerken zijn onder meer IPX4-zweetbestendigheid, een batterijduur van 27,5 uur (NC uit) en een modus met lage latentie voor gamen.
Kleine, lichtgewicht oordopjes met oplaaddoosje. Actieve Noise Cancelling. Strak, stijlvol design. Low-Latency Mode voor gaming en films. Onafhankelijk, enkelzijdig te gebruiken (links/rechts). Mic Muting Functie tijdens bellen en digitale vergaderingen. Touch & Talk. Regenbestendig IPX4. Tot 27 uur totale speelduur (10 minuten Quick charge voor 1.25 speelduur). Eenvoudige bediening middels Touch Sensor Control. Bass Boost (Aan/Uit). Auto Aan/Uit-Connectie. Stabiele draadloze verbinding met L/R onafhankelijke draadloze transmissie, Bluetooth ver. 5.2, Vermogensklasse-1. Snel opladen: 10 minuten opgeladen = 80 minuten afspelen. Hands-free microfoon en Stem Assistent ondersteuning. Leverbaar in zwart en wit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | JVC |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | JVC |
| Model | Truewireless oordopjes met noice cancelling |
| EAN | 4975769480270 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HAA30T2BU |
| Koptelefoon voor | Bellen/Werken Dagelijks gebruik Gaming Reizen Sporten |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 4.5 kg |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Ja |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
Technische specificaties
| Type oordopjes | Earbuds |
| Type klankkast | Open |
| Waterbestendig | Ja |
| IP-certificering | IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Ja |
Batterij
| Maximale batterijduur | 27 uur |
| Oplaadbaar | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Voedingstype | Accu USB |
Kabels
| Kabel los te koppelen | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 138 mm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 2 earbuds, oplaaddoosje, USB laadkabel, standaard siliconen oordopes in 4 maten, XS, S, M en L, handleiding |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | JVCKENWOOD Europe BV, Rendementsweg 20 B-9, 3641SL Mijdrecht |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@nl.jvckenwood.com |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | JVCKENWOOD Europe BV, Rendementsweg 20 B-9, 3641SL Mijdrecht |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0297-51900 |
| Type Noise cancelling | Active Noise cancelling |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
EAN
| EAN | 4975769480270 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je JVC HA-A30T2-B Compacte, stijlvolle True Wireless oordopjes met Noise Cancelling - Zwart
