JVC HA-A6T Gumy Mini True Wireless Oordopjes - Zwart
Op dit moment niet leverbaar
- EAN: 4975769472077
- CATEGORIE: In-ear koptelefoon
Bekijk
De JVC HA-A6T Gumy Mini True Wireless Oordopjes in het zwart zijn kleine en compacte oordopjes met een hoogwaardig geluid en eenvoudige bediening dankzij de touch sensor en de automatische aan/uit en verbinden functie. Met een totale batterijduur van 23 uur, de mogelijkheid om één oor te gebruiken, een stabiele draadloze verbinding en een ingebouwde microfoon voor bellen of telewerken zijn deze oordopjes ideaal voor dagelijks gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | JVC |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Algemene kenmerken
| Merk | JVC |
| Model | In-ear True Wireless |
| EAN | 4975769472077 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HAA6TBU |
| Koptelefoon voor | Dagelijks gebruik Sporten |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 4 g |
Audio
| Hi-Res Audio | Nee |
| Noise cancelling | Nee |
| Volumebegrenzing | Nee |
| Minimale frequentie | 20 Hz |
| Maximale frequentie | 20000 Hz |
Connectiviteit
| Type draadloze koptelefoonverbinding | Bluetooth |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.1 |
| Draadloos bereik | 10 m |
| NFC | Nee |
| Bluetooth vereist | Ja |
Technische specificaties
| Type oordopjes | In-ear |
| Type klankkast | Open |
| Waterbestendig | Ja |
| IP-certificering | IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht) |
| Bediening Audio | Universeel |
| Type microfoon | In schelp |
| Afstandsbediening | Ja |
Batterij
| Maximale batterijduur | 23 uur |
| Oplaadbaar | Nee |
| Draadloos opladen | Ja |
| Voedingstype | Accu USB |
Kabels
| Kabellengte | 0 m |
| Kabel los te koppelen | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Verpakking
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 152 mm |
| Taal handleiding | Nederlands Duits Engels Frans |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ingebouwde MP3 speler | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakkingsgewicht | 102 g |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 4975769472077 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je JVC HA-A6T Gumy Mini True Wireless Oordopjes - Zwart
