Met de Kenwood KFCS1756 breedband inbouwluidspreker ervaar je een waanzinnig krachtige en dynamische geluidskwaliteit dankzij de sterke en verbeterde magnetische aandrijving. Deze luidspreker heeft een maximale belastbaarheid van 300 W en een nominaal vermogen van 30 W. De 17 cm luidspreker met dubbele conus zorgt voor een intense luisterervaring.
De Kenwood KFCS1756 wordt geleverd als een paar en heeft een inbouwdiepte van slechts 44 mm. Met een piekbelasting van 300 W en de dubbele conus van 17 cm, geniet je van rijke en gedetailleerde tonen in al je favoriete nummers.
De verpakking van de Kenwood KFCS1756 breedband inbouwluidspreker bevat onder andere een paar luidsprekers. De heldere en dynamische geluidsweergave maakt deze luidsprekers ideaal voor een krachtige audio-ervaring in je voertuig. Geniet van elke beat met deze indrukwekkende inbouwluidsprekers van Kenwood.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Merk | Kenwood |
|---|
Connectiviteit
| Bluetooth | Nee |
| Draadloos bereik | 0 m |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
Formaat
| Din formaat | Enkel din |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
Algemene kenmerken
| Merk | Kenwood |
| Model | KFCS1756 |
| EAN | 0019048222855 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KFCS1756 |
| Verpakkingsgewicht | 1269 g |
| Kleur | Kleurloos |
Audio specificaties
| Aantal kanalen | 0 |
Weergave
| Met dimfunctie | Nee |
Technische specificaties
| Afneembaar voorpaneel | Nee |
| Inclusief DAB+ antenne | Nee |
| Inclusief navigatiefunctie | Nee |
| Opladen via apparaat | Nee |
| Waterbestendig | Nee |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder andere val- en waterschade |
Verpakking
| Verpakkingsinhoud | null |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
Aansluitingen
| AUX ingang voorzijde | Nee |
| USB voorzijde | 0 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
EAN
| EAN | 0019048222855 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Kenwood KFCS1756 Breedband inbouwluidspreker 300 W Inhoud: 1 paar
